MEGAMAN LED clusterlite_LED náhrada výbojek

MEGAMAN LED clusterlite_LED náhrada výbojek

Řada MEGAMAN LED Specialní žárovky s vysokým světelným
výkonem určených pro průmyslový sektor jako náhrada za výbojky.

 


  • Závit: E27 ,
  • Barva světla 4000K (Studená bílá),
  • Nestmívatelné,
  • Rozměry: 188 x 63 mm,
  • Napětí: 220-240V.

 

Varianty produktu:

  Typ Kód Dostupnost Skladem Cena vč.DPH Koupit

  27W/NIL/E27/4000K/2800lm/NonDim LH0127 do týdne - 1999 Kč ks  
  35W/NIL/E27/4000K/4160lm/NonDim LH0135 do týdne - 2379 Kč ks  
  35W/NIL/E27/4000K/5000lm/NonDim LH0133 do týdne - 2555 Kč ks  

Informace o produktu:

Vysoký výkon pro průmyslové použití
Seskupené zářivky jsou speciálně designované, aby nahradily rtuťovo-wolframové žárovky a halogenidové výbojky. Nabízejí fenomenální vlastnosti, vysoký výkon, kvalitní světelný přenos, minimální barevné změny a excelentní úsporu elektrické energie.

Vylepšený světelný výkon
Zatímco u halogenidových výbojek a rtuťovo-wolframových žárovek se po 3 000 hodinách provozu snižuje světelný výkon pod 70%, Seskupené zářivky jsou schopny poskytovat po 15 000 hodinách 75% původního výkonu. Tato vlastnost činí Seskupené zářivky bezkonkurenčními nejen v komerčním a průmyslovém odvětví.

Vyrovnaná světelná distribuce
Seskupené zářivky podávají takový světelný výkon, který dopadá přiměna an osvětlovaný objekt. Unikátní sestavení každé Seskupené zářivky je vytvořeno tak, aby podávalo intenzivní světelný výkon bez viditelných stínových okrajů.

Index Přenosu Barev (Ra)
Světelný přenos u Seskupených zářivek je fenomenální v porovnání s ostatními vysokovýkonnými žárovkami. Produkují Ra 82 v průběhu své životnosti a virtuálně produkují denní světlo, které umožňuje lepší přenos barev osvětlovaného objektu. Je také výhodné pro lidské oči poskytováním jasného, příjemného a přírodního světla.

Excelentní stálost teplotní barvy Seskupených zářivek.
Barevná tolerance u Seskupených zářivek je pouze + / - 100 K v průběhu životnosti. To znamená, že barevná stálost se v průběhu životnosti zásadně nemění tak jak tomu bývá u halogenidových výbojek, které mnění 8krát barevný odstín. Vylepšená barevná stálost Seskupených zářivek se tím vyhýbá poruchám světelného výkonu.

Úsporné a energeticky výhodné
Seskupené zářivky jsou vybaveny úsporným napájením, které eliminuje používání extrémně těžkých elektrických příslušenství používaných u halogenidových výbojek. To usnadňuje použití ve svítidlech vybavených paticemi E27/E40 a šetří Vám elektrickou energii.*

Významná úspora energie
Seskupené zářivky nabízejí až o 33% větší úsporu elektrické energie než běžné zářivky a žárovky. Tato jejich přednost se projevuje v úspoře nákladů v průběhu jejich dlouhé životnosti.

Schopnost rychlého restartu
Seskupené zářivky řeší problém s pomalým restartem, který je běžný u halogenidových výbojek a rtuťovo-wolframových žárovek. Seskupené zářivky umožňují být znovu zapnuty po předchozím vypnutí, bez jakéhokoli zpoždění. To jim umožňuje být použity ve svítidlech spouštěným pohybovým senzorem.

Provozuschopnost
Pokročilá technologie umožňuje seskupeným zářivkám, aby pracovaly i při částečném poškození zářivky. To usnadňuje situace, kdy není možno zářivku neprodleně vyměnit.

*nepoužitelné do HC01040i a HC01060i

Použití v otevřených i uzavřených svítidlech
Většina halogenidových výbojek může být používána jen v otevřených nebo uzavřených svítidlech. Oproti tomu seskupené zářivky je možno aplikovat do obou typů svítidel. To Vám poskytuje značnou flexibilitu při volbě umístění zářivky.

Bezolovnaté sklo zářivek
Při výrobě našich produktů, i seskupených zářivek, je použito bezolovnaté sklo a tak je minimalizován negativní vliv na životní prostředí. Z tohoto důvodu, při použití Seskupených zářivek budete nejen snižovat své náklady za elektrickou energii, ale také šetřit životní prostředí.

Široký výběr výkonu
Seskupené zářivky jsou produkovány v široké škále výkonu (W), aby uspokojily přesně Vaše potřeby – 40W, 56w, 60W, 80W, 120W, 200W a 320w.

Bezkonkurenční operační životnost
Seskupené zářivky nenabízí jen 15 000 hodin nepřetržitého provozu provozu, ale také 600 000 zapnutí a vypnutí.

Silný výkon
Seskupené zářivky jsou schopny podávat 90% výkonu v uzavřeném svítidle při okolní teplotě od 15◦C do 50◦C, což umožňuje dlouhotrvající světelný výkon.

Univerzální spalovací poloha
V porovnání s halogenidovými výbojkami, které jsou navržený pro specifickou spalovací polohu, Seskupené zářivky je možno umístit jak horizontálně tak ve všech polohách vertikálně.

Optimální světelná účinnost
Patentované chlazení zářivkových trubiček pomáhá regulovat vypařování rtuti na optimální úroveň. Kromě ekologické bezpečnosti tato technologie umožňuje udržení ideální světelné účinnosti v průběhu životnosti.

Použití
Autobusová a vlaková nádraží, výstavní haly, výstavní prostory, továrny, sklady, pouliční osvětlení, nákupní střediska, billboardy

Znaky
Všechny testy byly vykonávány při okolní teplotě příslušenství 45◦ C Jeden spínač dovoluje připojení deseti jednotek Seskupených zářivek Seskupené zářivky jsou designovány pro komerční objekty Změna výše uvedených informací je výrobcem vyhrazena bez předchozích upozornění

Speciální zdroje:

Photo Optic zdroje:

STERIX.cz
Na Okruhu 1402
Jesenice, 252 42
Česká republika
+(420) 604 580 017
petr.vladyka@sterix.cz
Záběhlická 12, Praha 10