STERIX.CZ je přímý dovozce a distributor světelné techniky značky SYLVANIA pro Českou Republiku.
   
   
  Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej a provozujeme největší e-shop s produkty SYLVANIA v ČR.
   

E-SHOP

Vítame vás ve specializovaném internetovém obchodě se světelnými zdroji a svítidly. Vybírat zde můžete ze širokého spektra výrobků značek:
 

světelné zdroje Sylvaniasvítidla Lumiancesvítidla Concordpříslušenství Vossloh Schwabe   

 

 

Naší prioritou je poskytovat produkty vysoké kvality. Nabídku výrobků pro Vás pravidelně rozšiřujeme a aktualizujeme.

   

NOVÝ E-SHOP

Od 1.7.2016 jsme pro Vás spustili nový e-shop zaměřený zejména na retro žárovky a svítidla. A v současné době nabízíme nejširší nabídku retro žárovek a retro LED žárovek na internetu a nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme!

Nový e-shop je na adrese: www.STERIXretro.cz

   
   
VELKOOBCHOD Při pravidelném nebo vyjimečném odběru jsme připraveni Vám poskytnout velkoobchodní ceny.
  Pro naše obchodní partnery máme připravený program marketingové a prodejní podpory.
  Více informací o velkoobchodě zde
   
   
PRODEJNA

Více informací o prodejně zde

   
   
EKOLAMP Jsme přímý dovozce a distribudor světelné techniky a z tohoto důvodu jsme zaregistrováni u neziskové organizace EKOLAMP, pod evidenčním číslem 06335/15-ECZ. Pokud máte použité staré světelné zdroje nebo svítidla můžete nám je donést a my je za Vás necháme ekologicky zlikvidovat.
   

Profil společnosti

 

V roce 1924 společnost Novelty Incandescent Lamp Company (Nilco) vytvořila společnost Sylvania Products Company, aby vyráběla elektronky pro rádia. To bylo poprvé, kdy byla značka Sylvania použita, a od té doby je průkopníkem ve vývoji elektrických výrobků, speciálně v odvětví osvětlování. Prostřednictvím center výzkumu a vývoje po celém světě vyvinula zásadní produkty v odvětví osvětlovací techniky, a to od lineární zářivky v roce 1939 až k první halogenové žárovce GU10 v roce 1997.
Díky své historii v oblasti osvětlovací techniky a trvalým investicím do center výzkumu a vývoje a osvětlovacích technologií, jako je např.: LED, se společnost Sylvania těší na svůj pobyt na čele odvětví osvětlovací techniky po dobu 90 let.

 

Vyrobeno v Evropě


Společnost Sylvania je hrdá na své silné výrobní dědictví v Evropě. Již více než 100 let značky ve skupině: Concord, Lumiance a Sylvania vyrábějí světelné zdroje a svítidla v Belgii, Německu, Francii a Velké Británii. Tato střediska excelence jsou jejím základním kamenem zajišťujícím, aby bylo inovativní navrhování, vývoj a výroba v souladu s neustále se měnícími
požadavky tohoto dynamického trhu
• Newhaven (UK):Svítidla Concord a Lumiance
• Saint Etienne (Francie): Svítidla Lumiance a Sylvania
• Erlangen (Německo):Světelné zdroje Sylvania
• Tienen (Belgie):Světelné zdroje Sylvania

   

Profil společnosti

 

Společnost MEGAMAN je relativně mladou společností založenou v roce 1994 v Německu. Strategie společnosti MEGAMAN tkví v orientaci na úsporné zdroje. Od svého založení je společnsot předním inovativním lídrem na trhu úsporných zdrojů pro domácnost a pro profilighting. Společnost se nezaměřuje na výrobu svítidel ani na výrobu tradičních zdrojů. Zejména známou se stala svými prodejními úspěchy tzv. "puky" GX53 kterými nyní pokračuje ve vylepšené LED verzi a náhradami za klasické halogenové reflektory. Stejně tak, jako úspěnou řadou kompaktních zářivek extrémního výkonu Clusterlite.

   
příslušenství Vossloh Schwabe

Profil společnosti

 

Německá firma Vossloh Schwabe působí na světovém trhu od roku 1919.
V roce 2002 se stala součástí velké skupiny PANASONIC. Patří mezi přední dodavatele světelné techniky. Nabídka této firmy zahrnuje jak standardní komponenty, tak produkty vyvinuté na míru, čímž uspokojuje široké spektrum zákazníků.

   

Speciální zdroje:

Photo Optic zdroje:

STERIX.cz
Na Okruhu 1402
Jesenice, 252 42
Česká republika
+(420) 604 580 017
petr.vladyka@sterix.cz
Záběhlická 12, Praha 10